Okładki wybranych publikacji  

Weber poleca: WEGETARIAŃSKIE PRZYSMAKI
Najlepsze przepisy na dania z grilla

• Nowy poradnik na temat wegetariańskiego grillowania. Czy jesteś gotów na nowe doznania kulinarne? Jeśli tak, to rozpal grill i nakryj do stołu. Pojawią się na nim roladki z bakłażanów faszerowane ricottą i fetą, placki ziemniaczano-porowe z gorgonzolą, marynowane tofu z sałatką z soczewicy i curry oraz burgery fasolowo-grzybowe. Ponad 60 przepisów na potrawy wegetariańskie pomoże uświetnić każdy wieczór przy grillu!

• Przepisy na odpowiednie dodatki, marynaty, mieszanki przyprawowe i sosy. Każdy składnik staje się czymś wyjątkowym, jeśli połączy się go z odpowiednią przyprawą. Przepisy na idealnie skomponowane marynaty, mieszanki przyprawowe i sosy zapewnią różnorodność aromatów dla każdego smakosza. Błyskawicznie przyrządzone dodatki będą doskonałym uzupełnieniem wegetariańskiego grillowania.

• Wiedza przekazana przez ekspertów. Jeśli zastosujesz się do specjalnych rad Webera dotyczących przygotowywania składników oraz perfekcyjnego pieczenia na grillu węglowym i gazowym, wszystko musi się udać. Przejrzyste i dokładne informacje, dotyczące grillowania warzyw w różnych postaciach, znajdziesz w tabeli czasu grillowania.