Okładki wybranych publikacji  

Weber poleca: PRZYSMAKI Z KURCZAKA
Najlepsze przepisy na dania z grilla

• Nowy poradnik na temat grillowania kurczaków. Ponad 60 przepisów na kurczaka z grilla z całego świata. Wśród nich znajdziesz pomysły na szybkie przysmaki, takie jak grillowane tacos z kurczaka z surówką z białej kapusty przyprawioną limetą i kolendrą oraz na oryginalne i robiące duże wrażenie dania z grilla, takie jak przyprawiony po marokańsku kurczak z rusztu i chili con carne z wędzonym mięsem kurczaka.

• Przepisy na odpowiednie dodatki, marynaty, mieszanki przyprawowe i sosy. Blisko 50 przepisów, zachęcających do uzupełnienia grillowanego kurczaka smacznymi dodatkami, które nie wymagają dużego nakładu pracy, oraz urozmaicenia go dodatkowymi aromatami.

• Wiedza przekazana przez ekspertów. Jeśli zastosujesz się do specjalnych rad Webera dotyczących przygotowania składników oraz perfekcyjnego pieczenia na grillu węglowym i gazowym, wszystko musi się udać. W książce znajdziesz też praktyczne i przejrzyste tabele czasu marynowania i grillowania różnych części kurczaka oraz dodatkowy przewodnik dotyczący grillowania warzyw, zapewniający jeszcze większe urozmaicenie potraw przyrządzanych na ruszcie.