Okładki wybranych publikacji  

Koenzym Q10
eliksir młodości

Koenzym Q10 uczestniczy w organizmie we wszystkich procesach dostarczających mu energii, wzmacnia układ immunologiczny, obniża ciśnienie tętnicze, zwiększa wydajność serca i opóźnia starzenie się. Wytwarzany jest przeważnie przez sam organizm. Z wiekiem i przy znacznych obciążeniach psychicznych jego produkcja jednak się zmniejsza – zwiększa się zaś podatność organizmu na choroby. Dodatkowe zażywanie tej substancji witalnej jest zatem jak najbardziej pożądane dla zdrowia. Odpowiednimi, właściwie dawkowanymi produktami uzupełniającymi pokarm wspomagamy swój organizm w produkcji Q10, a tym samym na czas zapobiegamy chorobom, dolegliwościom oraz zjawiskom towarzyszącym starzeniu się.

O autorkach:

Dr med. Gisela Rauch-Petz jest lekarzem z dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym na stanowisku szefa oddziału badań nad krążeniem wieńcowym. Jej szczególne zainteresowania dotyczą profilaktyki zdrowotnej poprzez właściwe odżywianie się i rozsądny tryb życia.

Ulla Unger-Göbel jest dyplomowanym ekologiem. Jako autorka niezależna, nie związana na stałe z żadnym wydawnictwem, opublikowała w różnych czasopismach wiele artykułów na temat „zdrowego odżywiania”, głównie o witaminach.